O výstavě
Výstava výtvarného umění Art Salon je určena především pro širokou veřejnost, pro prezentaci a prodej originálů i reprodukcí uměleckých děl. Tematicky je Art Salon zaměřen na malířství, grafiku, sochařství, fotografii, užité umění, a související obory.
Cílem projektu Art salon je představit široké veřejnosti výtvarné umění jako nedílnou součást tvorby moderního interiéru a oživit o něj mezi ní zájem. Proto se Art Salon uskutečnil souběžně s blokem výstav pro volný čas a rodinu, největším v České republice. Vloni přišlo cca 50 tis. lidí. Pro výstavu výtvarného umění, které vesměs mají problém s návštěvností, je to velká výhoda.
Toto spojení se skutečně ukázalo z hlediska návštěvnosti Art Salonu jako výhodné, ohlasy byly pozitivní a tak se Art Salon uskuteční i letos. Opět souběžně s blokem výstav pro volný čas a rodinu, jehož součástí je mimo jiné i výstava Tvořivý svět
Loňský první a „zkušební“ ročník výstavy výtvarného umění Art Salon jsme uspořádali v rámci toho, co na podzim na výstavišti v Praze Letňanech pořádáme. Letos ale dochází k zásadní změně. Art Salon bude v samostatné hale, konkrétně č. 6, letňanského výstaviště společně s výstavou Tvořivý svět www.tvorivy.cz
Představen bude průřez původní českou tvorbou. Vše, co bude vystaveno, bude možné v případě zájmu také koupit. Přijďte se podívat, bude to zajímavé.
© 2018, Dart s.r.o.